Ķekavas novadpētniecības muzejs jau 14. gadu aicina piedalīties skolēnus mākslinieka un karikatūrista Edgara Ozoliņa piemiņai veltītajā skolēnu karikatūru zīmējumu konkursā “Pa-smejies!”. Šoreiz, sākot no 3. klases līdz 12. klasei, no jebkuras Latvijas skolas un mākslas skolas, iesūtot savu zīmēto karikatūru, komiksu vai šaržu saskaņā ar noteikto gada moto, un tas šogad ir: “Ekrāni mūsu dzīvē”.

Konkurss ik gadu tiek rīkots, lai rosinātu skolēnu tēlaino domāšanu un tās izteiksmi karikatūru un komiksu veidā, kā arī, lai popularizētu karikatūru kā mākslas žanru un iepazīstinātu ar novadnieka E. Ozoliņa un citu Latvijas karikatūristu personībām un viņu darbiem.

Maltas vidusskolas dalībnieki:

Lana Povareščenkova 12.2 klase, Ksenija Bondare 8.a klase, Alise Bergere 6.b klase, Svetlana Sorokina 6.b klase, Selīna Svikša 8.c klase, Marija Mironova, 7.a klase, Elizabete Utināne 8.c klase, Paula Tjarve 8.a klase, Vadims Lavskis 6.a klase, Keita Litke 8.a klase, Patrīcija Roze 8.a klase, Milāna Žagare 8.a klase, Kurmeļovs Adrians 8.c klase, Eģija Terēze Babre 8.a klase, Una Pranča 8.a klase, Matvejs Cvetkovs 8.a klase, Zimova Marija 2.b klae, Škņarovs Daniils 8.c klase, Grišule Varvara  8.c klase, Anastasija Kuprijanova 6.b klase, Dagnija Siņavska 4.c klase, Enola Bulavska 8.a klase, Enija Jahnoveca 8.a klase, Viktorija Poļakova 8.a klase, Daniels Lukašovs 8.b klase.

Vizuālās mākslas skolotāja Antoņina Vasiļjeva.