Konkurss veltīts Latviešu dziesmu un deju svētkiem, latviskās dzīves ziņas un tradīciju saglabāšanai.

Konkursu organizē Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola.

KONKURSA MĒRĶI:

• Rosināt bērnos un jauniešos interesi par tradicionālo kultūru un mākslu.

• Sekmēt bērnu un jauniešu kultūras izpratnes un pašizpausmes vizuālajā mākslā, dizainā un tehnoloģijās lietpratību.

• Attīstīt radošumu un tehnisko domāšanu.

• Aktualizēt praktiskās darbības nozīmi personības veidošanas procesā, rosināt iztēli, parādīt dzīves gudrības dziļumu, raksturu un attiecību mijiedarbību.

Maltas vidusskolas dalībnieki:

Rūdis Ģipslis 9.c klase, Makarijs Aliks 2.b klase, Aliks Semjonovs 2.b klase, Valērija Marjanova 2.b klase, Andželika Percova 10.klase, Sofija Fjodorova 5.a klase, Alise Bergere 5.b klase, Svetlana Sorokina 5.b klase, Valērija Zasova 4.c klase, Melisa Apaidina 4.a klase, Ilja Novikovs 5.b klase, Alīna Nikulina 5.a klase, Marks Pņovs 5.b klase, Daniela Gromova 4.c klase, Anastasija Kuprijanova 5.b klase, Kevins Ivanovs 5.b klase, Kevins Ivanovs 5.b klase, Svetlana Sorokina 5.b klase, Timurs Īlens 2.b klase, Valērija Marjanova 2.b klase.