Latvijas Dabas aizsardzības pārvalde aicināja Latvijas skolu bērnus un jauniešus piedalīties radošo darbu konkursā.

Konkurss tika organizēts kā viena no Dabas aizsardzības pārvaldes un projekta LIVE LAKE īstenotās sabiedrības iesaistes kampaņas “Misija - KRUPIS. Izglāb princi!” aktivitātēm.

Konkursa mērķis: attīstīt bērnu un jauniešu radošo iniciatīvu caur dabas izziņas procesiem, veicināt viņu interesi par dabas aizsardzības aktualitātēm, sekmēt skolēnu izpratni un paplašināt viņu zināšanas par abinieku būtisko lomu bioloģiskās daudzveidības nodrošināšanā un ekosistēmu veidošanā, pievērst bērnu un jauniešu uzmanību ikgadējai pavasara krupju migrācijai.

Dažus Maltas vidusskolas skolēnus ieinteresēja konkursa tēma un viņi vizuālās mākslas skolotāju Antoņinas Vasiļjevas un Vitas Kāpostiņas-Tučes vadībā zīmēja, gleznoja, skrāpēja, veidoja atspiedumus, lai pasniegtu savu radošo konkursa ideju.

Konkursa darbu autori:

2.b klase: Timurs Rumjancevs