Konkursa organizatori: Mākslu izglītības kompetences centrs "Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola SAULES SKOLA"

Konkursa mērķis ir rosināt bērnu un jauniešu mākslinieciskās izpausmes, attīstīt iztēli, radošo domāšanu un idejas vizualizēšanas prasmes, kā arī veicināt interesi par vienu no nozīmīgākajām vizuālās mākslas tehnikām – grafiku.

Maltas vidusskolas dalībnieki:

Selīna Svikša 8.c klase, Elizabete Utināne 8.c klase, Elīna Oļševska 7.b klase, Anna Presnija 5.c klase, Aleksandrs Žagunovs 8.c klase, Enija Slūka 6.a klase, Viktorija Kononova 4.a klase, Evelīna Ludborža 4.c klase, Vlada Kurmeļova 5.c klase, Marta Rēzija Kļaviņa 4.a klase, Amanda Dmitrijeva 4.a klase, Marija Zimova 2.b klase.