Konkursa tēma:

Konkursa kopējā tēma ir Latvijas vēsture – 1941. un 1949. gada deportācijas.

Konkursa mērķi:

• Neļaut aizmirst Latvijas vēsturē svarīgus un traģiskus notikumus.
  • Bērnos un jauniešos veicināt un uzturēt interesi par Latvijas un tās tautu vēsturi komunistiskā padomju režīma okupācijas laikā, pievērst uzmanību Latvijas iedzīvotāju likteņiem Sibīrijas izsūtījumā un mudināt interesēties arī par šobrīd Sibīrijā dzīvojošo bijušo Latvijas iedzīvotāju un latviešu likteņiem.
  • Ļaut bērniem iedziļināties vēstures likumsakarībās un mudināt būt aktīvai sabiedrības daļai.
  • Attīstīt un novērtēt audzēkņu prasmes.

Maltas vidusskolas dalībnieki:

Aliks Makarijs 2.b klase, Aliks Semjonovs 2.b klase, Oļševska Elīna 6.b klase, Tkačenko Nikola 5.a klase, Bergere Alise 5.b klase, Pņovs Marks 5.b klase, Bebriša Marija 7.a klase, Kurmeļova Linda 7.b klase, Gruznovs Daņila 7.b klase, Sorokina Jūlija 7.b klase, Doroščenoka Aida  7.b klase, Bogdanovs Adrians  4.b klase, Andželika Percova 10.1/3 klase, Pranča Una 7. a klase, Leiniša Ksenija 6.b klase, Ņebogatova Karina 8.b klase, Ionins Vladislavs 8.b klase, Dubrova Anastasija 8.b klase, Valtere Viktorija 8.b klase, Bondare Ksenija 7. a klase. Maksims Filatovs 6.b klase, Marta Koroļonoka 7.a klase, Jūlija Razumejeva 7.a klase.

Skolēnu darbi: