No šī gada 18. aprīļa līdz 21. aprīlim Latvijā viesojās izglītības ekspertu grupa no Agderes pašvaldības (Norvēģija). Vizītes laikā pedagogi Hege Elizabeth Fjelldal (Arendāle), Alfhilde Kristensena un Frederiks Hestenes (Risora), kā arī Tharalds T. Lundvall (Junior Achievement Norway) uzņēmējdarbības izglītības darbnīcās “Metodes uzņēmējdarbības izglītības mācību stundās”, kuras notika gan Rēzeknē Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, gan Daugavpilī Daugavpils Valsts ģimnāzijā, dalījās pieredzē par metodēm mācību stundās, tika demonstrētas dažādas aktivitātes, paņēmieni, instrukcijas, kā veidot un pasniegt mācību saturu interesanti un aizraujoši.

Ceturtdien, 2023. gada 20.aprīlī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” Maltas vidusskolas audzēkņi – Rodions Solovjovs, Lana Povareščenkova un Ernests Melnis kopā ar skolotāju Olgu Lavrenovu  – apmeklēja uzņēmējdarbības izglītības darbnīcu “Metodes uzņēmējdarbības izglītības mācību stundās”.

Uzņēmējdarbības izglītības darbnīca norisinājās angļu valodā, tāpēc skolēniem bija iespēja piedalīties ne tikai metožu demonstrācijā, bet arī pilnveidot savas angļu valodas zināšanas.