Šī gada 3.oktobrī J.Pilsudska Daugavpils Valsts poļu ģimnāzijā norisinājās Junior Achievement Latvia organizētais pasākums "Jauno uzņēmēju skola 2024"!

“Jauno uzņēmēju skola 2024” ir vienas dienas seminārs, kurā piedalās JA Latvia dalībskolu skolotāji un skolēni.

Maltas vidusskolu šajā pasākumā pārstāvēja 15 jaunieši – gan 8. klases uzņēmējdarbības pulciņa dalībnieki, gan 11. klases skolēni, kuri apgūst priekšmetu “Uzņēmējdarbības pamati”.

Pasākuma laikā skolēni tika iepazīstināti ar plašo Junior Achievement programmu klāstu, konkursiem un iespējām, kā arī ar iedvesmojošiem mācību uzņēmumu veiksmes stāstiem. Jauniešiem bija iespēja ne tikai klausīties interesantās lekcijās, bet arī iesaistīties praktiskās darbnīcās - ģenerēt biznesa idejas un iepazīties ar mākslīgā intelekta izmantošanu SMU veidošanā.

Kamēr skolēni darbojās viņiem paredzētajās aktivitātēs, skolotāji piedalījās atsevišķās nodarbībās, kurās tika apskatītas mākslīgā intelekta radošās iespējas un intelektuālā īpašuma aizsardzības jautājumi.

Informāciju sagatavoja sociālo zinību skolotāja O. Lavrenova

JUSdaugavpilsJUSdaugavpils2JUSdaugavpils3JUSdaugavpils4