Jau otro gadu Maltas vidusskolas 3.b klases skolēni kopā ar audzinātāju iesaistās labo darbu aktivitātēs.

Iepriekšējā mācību gadā skolēni ar vecāku atbalstu sarūpēja Rēzeknes dzīvnieku patversmes iemītniekiem – kaķiem un suņiem -  sauso un konservēto barību. Tā tika nogādāta patversmē. Darbinieki pastāstīja skolēniem par dzīvniekiem, kuri mīt šajā patversmē. Bērni juta lielu gandarījumu par paveikto un iedvesmojās ar ideju turpināt veikt labos darbus arī šajā mācību gadā.

Lai rūpētos par tīru apkārtējo vidi, skolēni nolēma vākt depozīta taru - pudeles un nodot tās depozītpunktā.

Savākto taru bērni nesa uz depozītpunktu, un katrs bērns praktiski veica pudeļu nodošanu, ziedojot ienākumus no tās dzīvnieku patversmes vajadzībām. Tādējādi bērni darīja divkāršu labo darbiņu – rūpējās par vidi un bez mājām palikušajiem dzīvniekiem.

3.b klases audzinātāja Ludmila Maslobojeva

3B LABIE DARBI 13B LABIE DARBI 13B LABIE DARBI 2