18. aprīlī 2.a, 2.b, 2.c klases skolēniem bija iespēja noskatīties Leļļu teātra viesizrādi "Gangsteromīte", kura tika izrādīta Latgales vēstniecībā GORS.

Izrāde ir Deivida Valjamsa slavenās bērnu grāmatas "Gangsteromīte" skatuves versija Edgara Niklasona režijā.

Iestudējuma režisors Edgars Niklasons veidojis to kā muzikālu piedzīvojumu. Tas ir stāsts par Benu - pusaudzi, kuru vecāki spiež palikt pie omītes, viņam to ļoti negribas, jo tāda dzīve šķiet garlaicīga. Tad Bens atklāj, ka omīte slēpj dārgumus, un aizsākas kopējs piedzīvojums.

Izrāde ir aizraujoša un mūsdienīga. Tajā attēlota brīnumaina mazdēla un vecmāmiņas pasaule, viņu draudzība un vēlme piepildīt sapņus. Izrādes galvenie tēli tiek izspēlēti ar košām, komiskām cilvēka auguma lellēm.

Bērnu atsauksmes par izrādi: "Izrāde patika, sevišķi tas, ka omīte kopā ar mazdēlu meklēja dārgumus." "Patika viss, kā arī mūzika, dejas, gaisma..."

Tas bija pirmais otrklasnieku brauciens uz Latgales vēstniecību Gors, uz Leļļu teātra izrādi. Bērniem tā bija iespēja iepazīt teātra mākslu, saprast, cik svarīgas ir uzticības, labestības pilnas savstarpējās attiecības ģimenē.

Paldies programmai "Latvijas skolas soma" par iespēju noskatīties viesizrādi "Gangsteromīte"!

Informāciju sagatavoja 2.a klases audzinātāja Valija Rudziša