Масленица светлая
Принесла приветливо
Блинчики душистые,
Солнечно - искристые.

Š.g. 8. martā Maltas vidusskolā notika Masļeņicas svinēšana. Pasākumā piedalījās mazākumtautību plūsmas pirmsskolas audzēkņi un  sākumskolas skolēni. Atbildīgie par svētku rīkošanu bija 5.b klases skolēni Tatjanas Klomānes un Antoņinas Vasiļjevas vadībā.

Svētkus ievadīja neliels iestudējums par Masļeņicas gaidīšanu un svinēšanu. Piecklasnieki bija sagatavojuši pasākuma dalībniekiem dažādus pārbaudījumus. Skolēniem bija iespēja mēroties spēkiem virves vilkšanā, velteņu mešanā, mīklu minēšanā, skriešanā ar slotu un rotaļu zirdziņu, milzu pankūkām, kā arī  lekt maisos, piedalīties spilvenu kaujās. Pārbaudījumu uzvarētāji kā balvu saņēma konfektes un barankas.

Pusdienās visi cienājās ar garšīgām pankūkām. Paldies skolas pavārēm par sarūpēto cienastu!

Pasākums izdevās, jo skolēni jautri, aktīvi pavadīja laiku. Svētku izskaņā viņi  dziedāja dziesmas un vēroja salmu Masļeņicas dedzināšanu.

Ziema ir pavadīta godam, beidzot var gaidīt jauko pavasari.

5.b klases audzinātāja Antoņina Vasiļjeva