Mēs, Maltas vidusskolas skolnieces Viktorija Loginova un Lana Povareščenkova, projekta "Man nav vienalga" noslēguma aktivitāšu ietvaros ierakstījām savu pirmo podkāstu, kas bija veltīts šī projekta ietvaros notikušajai attīstībai un iegūtajām prasmēm, zināšanām žurnālistikas jomā.

Protams, mēs norādījām, ka šis bija mūsu pirmais podkāsts, bet, neskatoties uz nelielo pieredzi, mēs spējām apspriest visas interesējošās tēmas. Piemēram, viens no jautājumiem, kuram mēs pieskārāmies, bija jauniešu un vecākās paaudzes savstarpējās attiecības, uzskati par dažādu problēmu risināšanu mūsdienu sabiedrībā. Mūsdienās bieži var dzirdēt viedokļus par to, ka jaunieši neko nedara, bet, pateicoties tolerancei, labām savstarpējām attiecībām un spējai uzklausīt, var saprast, ka, lai gan mūsdienu problēmu risināšanas veidi atšķiras no tiem, kas bija agrāk, būtība un mērķis paliek tie paši. Galvenā mūsu ideja jeb mērķis bija mudināt klausītājus apzināties, ka ne visi mūsdienu jaunieši mēdz būt pasīvi, ka daudzi ir gatavi palīdzēt mūsu pasaulei, neraugoties uz savu jauno vecumu. Šī podkāsta veidošana mums bija ne tikai jautra un interesanta pieredze, bet arī palīdzēja pilnveidot sevi ceļā uz izvēlēto profesiju.

Projektu “Man nav vienalga” īsteno biedrība “Viedokļu līderu skola” ar British Council pārstāvniecības Latvijā finansiālu atbalstu.

Podkāstu klausies >ŠEIT<

Viktorija Loginova, Lana Povareščenkova