Klāt novembris - svētku un pārdomu laiks. Laiks, kad mēs svinam nozīmīgus svētkus – Latvijas dzimšanas dienu.

1.novembrī uz skolas bibliotēku bija aicināti 2.a klases skolēni kopā ar skolotāju Vitu Martinovu.

Skolēni darbojās grupās- atkārtoja Latvijas novadus, krāsoja latviešu tautas tērpus, uzzināja, ka tie katrā novadā ir citādi.

Skolēni un skolotāja tika iepazīstināti ar jaunāko literatūru par Latviju, kā arī ar jaunām bērnu daiļliteratūras grāmatām.

1.novembrī skolas bibliotēku apmeklēja 5.b klases skolēni. Viņi noskatījās informatīvu video par Latviju, tās vēsturi un simboliem. Kopā ar bibliotekāri atkārtoja informāciju, kas saistīta ar Latviju. Vēlāk grupās draudzīgi veidoja Latvijas novadu puzles.