“Tas tik bija piedzīvojums! Gribam vēl! Drīz nāksim atkal!”  šīs ir frāzes, ko saka  skolēni pēc viesošanās Eiropas Savienības mājā mūsu tematiskajos mēnešos. Lai ko mēs darītu: lasītu Pepiju Garzeķi, spēlētu eiro monētu spēli, svinētu svētkus, te viss ir interesantāk un aizraujošāk, nešaubieties - pat zāle zaļāka un Saule spožāka! Neticiet? Tad nāciet un pārbaudiet! Visas nodarbības ir BEZ MAKSAS.

Gaidām visus – pirmsskolēnus, sākumskolēnus, pamatskolēnus un vidusskolēnus! Noteikumi vienkārši – kas pirmais brauc, tas pirmais maļ jeb vietas klasēm rezervējam pieteikšanās kārtībā.

baneris 0

30. oktobris

10.00 – 11.00 uz nodarbību “Krāsas un figūras kopā ar Bee Bots (bitēm)” gaidām pirmsskolēnus!
Nodarbību vada NVO “Enģeļi ar mums” dalībnieki. Nodarbībā iepazīsim krāsas un darbosimies ar Bee Bots robotiem.
11.00 – 12.00 uz nodarbībām “Ozoboti ceļo!” un “Konstruē ar Spike!” gaidām sākumskolas un pamatskolas skolēnus!
Nodarbību “Ozoboti ceļo!” vada Maltas vidusskolas komanda. Nodarbībā iepazīsim Latvijas pilsētas, uzzināsim attālumus starp tām, izmantosim Ozobot krāsu programmēšanu.
Nodarbību “Konstruē ar Spike!” vada Gaigalavas pamatskolas komanda. Nodarbībā, izmantojot Lego Spike Essential konstruktorus, būvēsim kustīgus modeļus.
12.15 – 13.15 uz nodarbībām “Micro:bit spēles programmēšana” un “Micro:bit robota programmēšana” gaidām vidusskolas skolēnus!
Nodarbības vada Viļānu vidusskolas komanda. Nodarbībās iepazīsimies ar mikrokontrolieru programmēšanu un tās daudzveidīgajiem rezultātiem.

31. oktobris

9.30 – 10.10 un 10.20 – 11.00 uz nodarbību “Robotika. Lego WeDo 2.0” gaidām pirmsskolēnus!
Nodarbības vada Tehniskās izglītības un jaunrades skola. Nodarbībās paši veidosim kustīgus robotiņus.
9.30 – 10.10 un 10.20 – 11.00 uz nodarbību “Piedzīvojums Mežaparkā Minecraft educationplatformā” gaidām sākumskolas skolēnus!
Nodarbības vada Tehniskās izglītības un jaunrades skola. Nodarbībās radoši darbosimies Minecraft education platformā.
11.20 – 12.20 uz nodarbību “Ievads tehnoloģijās” gaidām pamatskolas skolēnus!
Nodarbības vada “HELLO IT” - inovatīva programmēšanas skola, kas bērniem piedāvā apgūt populārākos programmēšanas virzienus. Nodarbībā iepazīsim IT jomu, iespējas, tendences, uzzināsim kādas profesijas ir IT jomā.  Iepazīsim programmēšanas principus, programmēšanas valodas un to pielietojumu.
12.40 – 13.40 uz nodarbību “Kas ir bezkoda programmēšana jeb no-code. Aplikāciju izveide bez tehniskām zināšanām” gaidām vidusskolēnus!
Nodarbību vada Liene Turlaja, NocodeFemaleFounder vēstnese, jaunuzņēmuma Skillarize dibinātāja.

Avots: esmaja.lv