21. aprīlī Maltas vidusskolas 7.b, 8.b klašu skolēni un Liepu pamatskolas 8.l klases skolēni piedalījās starpdisciplināro mācību priekšmetu projekta "Zaļā stihija" noslēguma pasākumā. Projektā darbojās skolotājas: J. Kotebo, N. Kotebo, A. Gudrika un I. Lubāne.

Projekta noslēguma pasākums notika Ozolaines pagasta Laizānu parkā. Skolēniem šajā dienā bija iespēja veikt dažādus uzdevumus, kas bija saistīti ar dabaszinībām, sportu, sociālajām zinībām. Skolēniem bija jānosaka koka suga tā augstums un apkārtmērs, parkā augošos ķērpjus un putnu balsis. Valsts mežu dienesta darbinieks A. Lubāns skolēniem demonstrēja dažādus darba rīkus, kā arī kopā mērīja koka apkārtmēru, noteica koka vecumu. A. Lubāns pastāstīja skolēniem par izglītības iespējām mežsaimniecības nozarē.

Liels paldies E. Stepiņam un O. Pavērniecei par labi noorganizētu orientēšanās disciplīnu Laizānu parkā. Skolēniem bija iespēja veikt orientēšanos pēc parka apkārtnes plāna. Ar speciālu elektronisko čipu palīdzību varēja noteikt distancē pavadīto laiku.

Kaut arī šajā dienā laika apstākļi nelutināja pasākuma dalībniekus ar siltu un patīkamu laiku, tomēr skolēni guva jaunas zināšanas un patīkamas emocijas.

Par projektam piešķirtajiem līdzekļiem tika iegādātas vairākas grāmatas, galda spēle un kancelejas piederumi.

stihija 1 stihija 2

stihija 3 stihija 4