Ir noslēdzies skolēnu un jauniešu radošās mākslas konkurss, ko rīkoja "Starptautiskais rakstnieka Mihaila Narica izglītības centrs"

Zīmēšanas konkursa tēma bija - "Mana dzimtā zeme" un "Mans mīļākais pasaku varonis". Plakāta konkursa tēma - "Cīņa ar COVID".

Maltas vidusskolas skolēni aktīvi piedalījās konkursā.

1.pakāpi ieguva un laureātu godā tika Juliana Gorina (1.c klase), Nikola Bogdanova (4.a klase), Nikoleta Šņukute (4.c klase), Daniels Lukašovs (8.b klase).

2.pakāpi ieguva un laureātu godā tika Dmitrijs Smirnovs (1.c klase), Viktorija Kononova (4.a klase), Kurmeļova Vlada (5.c klase), Maksims Filatovs (7.b klase), Daņila Gruznovs (8.b klase).

3.pakāpi ieguva un laureātu godā tika Ignats Meļņičenko (1.a klase), Madara Paplavska (1.c klase), Anna Presnija (5.c klase), Anastasija Kuprijanova (6.b klase).

Goda rakstu par panākumiem saņēma- Martins Ivenkovs (1.c klase), Daniela Kiseļova (1.c klase), Margarita Zasova (1.a klase), Marija Zimova (2.b klase), Viktorija Bondarenko (2.b klase), Viktorija Ludborža (3.a klase), Sofija Razumejeva (3.b klase), Aleksandra Bergere (4.b klase), Nikita Tumaševičs (4,b klase), Alise Pranča (4.a klase), Evelīna Ludborža (4.c klase), Valērija Zasova (5.c klase), Valērija Romanova (5.c klase), Agnese Siņavska (6.a klase), Nikola Kravčenko (6.a klase), Kristina Ivanova (6.b klase), Svetlana Sorokina (6.b klase), Olga Zinovjeva (8.b klase), Marta Koroļonoka (8.a klase).

Sveicam laureātus un pateicamies visiem mūsu skolas skolēniem, kas piedalījās mākslas konkursā!

Vizuālās mākslas skolotājas Antoņina Vasiļjeva, Vita Kāpostiņa-Tuče