27.oktobrī ARPC “Zeimuļs” notika Rēzeknes valstspilsētas robotikas čempionāts, kurā tika pārstāvētas 8 organizācijas no Latgales.

Maltas vidusskolu pārstāvēja Viesturs Liepiņš, Gustavs Liepiņš, Edgars Plass un Rolands Plass.

Dalībnieki veiksmīgi cīnījās un ieguva augstākās vietas LEGO Sumo disciplīnā - Viesturam 1.vieta vecākajā grupā un kopā ar brāli izcīnīta 1.vieta LEGO Sumo komandu disciplīnā.

Sacensības notika draudzīgā gaisotnē, kur visi kopā mācījās veidot robotus, apmainījās un guva pieredzi nākotnes startiem.

Liels paldies par atbalstu Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai, Maltas vidusskolai, Rēzeknes sākumskolai, kursors.lv, amatnieku preču veikalam "Lāde" un DATORCOM.

Paldies tiesnešiem Uldim Mortuzānam, Aivaram Pavlānam, Laurai Meščanovai, Sarmim Krevicam, Rolandam Lesnicijam un Andrim Strupītim.

Liels paldies Plasu un Liepiņu ģimenēm par atbalstu startā!

Tiekamies jau nākamajās sacensībās!

Robotikas pulciņa vadītājs
Edmunds Kadakovskis