29. maijā notika pasākums ,,Skolas Lepnums Sportā”. 2016./2017. m. g. skolu dažādās sporta sacensībās pārstāvēja 133 Maltas vidusskolas skolēni. Saskaitot iegūtos punktus par dalību un sasniegumiem sporta sacensībās, nominācijai ,,Skolas Lepnums Sportā” tika izvirzīti 43 labākie sportisti.

Šajā mācību gadā nomināciju ,,Skolas Lepnums Sportā” un nominācijas kausu saņēma 7. b klases skolēns Vadims Mironovs. Viņam bija labi rezultāti futbolā, stafešu skrējienā un Rēzeknes pusmaratonā.

Pateicoties sponsora un pagasta atbalstam šis pasākums noritēja neformālā gaisotnē – Rēzeknes boulinga hallē, kur skolēni varēja spēlēt boulingu un cienāties ar kūku.

Paldies, par pasākuma organizēšanu un atbalstu Maltas vidusskolas skolotājiem: A. Gudrikai, R. Mikai, V. Čepelei, I. Lubānei, Z. Lukaševičam un Maltas vidusskolas administrācijai.

Apbalvošanas pasākumu var apskatīt >FOTOGALERIJĀ<