Šī gada sākumā Jūrmalas mākslas skolā notika XVI  Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss bērniem un jauniešiem “Es dzīvoju pie jūras” 2017, kura tēma bija “Krāsu jūra”. Konkursam ir piešķirta UNESCO Latvijas Nacionālās komitejas patronāža.

Šogad  konkursam tika iesūtīti 3482 darbi no 28 valstīm - Lietuvas, Igaunijas, Gruzijas, Somijas, Rumānijas, Serbijas, Polijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Moldāvijas, Azerbaidžānas, Krievijas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Slovēnijas, Horvātijas, Spānijas, Grieķijas, Turcijas, Kipras, Bulgārijas, Ķīnas, Taizemes, Šrilankas, Bangladešas, Indijas, Indonēzijas un Latvijas. No ārzemēm  skola  saņēma 1182 darbus, no Latvijas - 2300 darbus.

Tāpat kā citus gadus, arī šogad konkursā savu dalību pieteica skolēni no Maltas vidusskolas. Skolēni ļoti radoši pievērsās tēmai - skicēs iezīmēja gan zemūdens pasaules, gan pludmales neparastos notikumus, gan jūras krāsu toņus, ko pēc tam attēloja savos darbos.

Iesūtītos darbus vērtēja  starptautiska žūrija, kuras sastāvā bija profesionāli mākslinieki, mākslas pedagogi, mākslas eksperti.

Par konkursa laureātēm kļuva arī divas Maltas vidusskolas skolnieces - Žanna Šutova (3.b klase) ar savu darbu “Balto zivju kolonija” ieguva atzinību grafikas kategorijā savā vecuma grupā, Dagne Tuče (7.a klase) ar savu darbu “Jautrība” ieguva bronzas medaļu grafikas kategorijā savā vecuma grupā.

10. martā meitenes piedalījās apbalvošanas pasākumā - saņēma diplomus, balvas un medaļu, bet par galveno balvu visiem laureātiem kļuva Līvu Akvaparka apmeklējums.

Paldies meitenēm par darbu!

Vēlam panākumus arī turpmāk!

Vizuālās mākslas skolotāja Vita Kāpostiņa - Tuče

20170310 123532  20170310 123634  Fotoattēls0878  IMG 8509  IMG 8511