20181109 201506SVEICAM MALTAS VIDUSSKOLAS 5.A KLASES SKOLĒNU

MARKU TUČU

Ceturtdien, 8. novembrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī apbalvoja skolēnu radošo darbu konkursa “Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas simtajā dzimšanas dienā” laureātus.

Konkursam šogad tika saņemti vairāk nekā 150 darbi no visas Latvijas. 5., 6. klašu skolēnu kategorijā Marks Tučs iekļuva 3 Latvijā labāko autoru vidū. Marks tika aicināts piedalīties apbalvošanas pasākumā 8.novembrī Rīgas pilī, kur katras klašu grupas trīs labāko darbu autori( 5.-6.kl.grupā tie bija Adele Irmgarde Kudiņa no Rīgas Mūzikas internātvidusskolas, Anna Pumpure no Bauskas pilsētas pamatskolas un Marks Tučs no Maltas vidusskolas) saņēma piemiņas veltes no Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa, kā arī 30 oriģinālāko darbu autoriem pēc tikšanās ar Valsts prezidentu bija iespēja iepazīt Rīgas pili īpašā ekskursijā.

Mēs pateicamies Maltas vidusskolas direktorei Vinerai Dimperei un Maltas pagasta pārvaldei par doto iespēju apmeklēt šo jauko pasākumu Rīgas pilī. Personīgi vēlos pateikties Marka Tuča vecākiem par ieaudzināto patriotismu un pilsonisko līdzdalību, kā arī radīto interesi par valstiskumu un Valsts prezidenta institūciju.

Latviešu val.un lit.skolotāja Nellija Krasnobaja