30.oktobrī Maltas vidusskolas skolēni: Arnis Ostrovskis, Lana Povareščenkova, Everita Štekele, Viktors Šemeņevs, Rodions Solovjovs un Viesturs Liepiņš, kopā ar skolotājām Olgu Lavrenovu, Kseniju Orlovu, Jolantu Kotebo un informātikas laborantu Kevinu Bulavski devās uz Rīgu, lai Eiropas Savienības mājā vadītu tehnoloģiju meistarklases.

Maltas vidusskolas dalībnieki vadīja nodarbību “Ozoboti ceļo”, kuras laikā skolēni un viņu pedagogi varēja apceļot Latviju ar Ozobotu palīdzību, iepazīt lielākās Latvijas pilsētas un uzzināt attālumus starp tām, kā arī apgūt krāsu programmēšanas pamatus. Nodarbība tika izveidota  ERASMUS+ projekta INTEGRA (Nr. 2020-1-LV01-KA201-077496) laikā, kurš šogad saņēma Eiropas Inovatīvas mācīšanas balvu kategorijā “Pamatskolas izglītība”.

Sagatavoja: Ksenija Orlova