2022.gada 16. novembrī Maltas vidusskolas skolēni piedalījās lielākajā Latvijas skolēnu, jauniešu un skolotāju uzņēmējdarbības konferencē #UzdrīkstiesUzvarēt.

Konferences tēma bija “Atklāj jauno realitāti” un tā aktualizēja iedvesmas stāstus par uzņēmējdarbību jauno tehnoloģiju jomā, atklājot nākotnes vīziju – iespējām paralēlā kibertelpā metaversā, kurā satiekas digitālā un reālā pasaule. Konferencē bija iespēja klausīties Latvijā un pasaulē atzītu uzņēmumu pārstāvju un vadītāju pieredzes stāstus un praktiskus padomus, kā uzsākt savu ceļu uzņēmējdarbībā, pārvarēt izaicinājumus un gūt panākumus.

Programmu bagātināja spilgti šovi ar Latvijas un ārzemju mākslinieku uzstāšanos, kā piemēram “Chris Cross” no Austrijas, stīgu instrumentu ansamblis “Amber Strings”, grupa “Citi Zēni” u.c.

Skolēniem ļoti patika konferences iedvesmojošā atmosfēra: mūzika, gaismas šovi, vairāki tūkstoši skolēnu, studentu un viņu pedagogu.

Lūk, dažas no skolēnu atziņām pēc konferences apmeklējuma:

“Es sapratu, ka vajag skatīties augstāk ne kā Tu vari, tāpēc, ka ar laiku Tu pie tā nonāksi.”

“Nedrīkst padoties, vajag iet uz priekšu.”

“Vecums nav šķērslis”.

“Nevajag padoties, ja neveicas mācībās.”

“Vajag daudz strādāt, lai kaut ko sasniegtu savā dzīvē.”