Š.g. 14. jūnijā fonds “Sibīrijas bērni" organizēja zīmējumu konkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākumu, kas notika Valsts prezidenta pilī. No Maltas vidusskolas uz šo pasākumu tika uzaicināta 9.a klases skolniece, 3.vietas ieguvēja, Andželika Percova.

Apbalvošanas pasākuma ietvaros bija iespēja noklausīties patiesos atmiņu stāstus par cilvēku likteņiem, par tā laika baisajiem notikumiem. Prezidenta pilī bija apskatāma labāko konkursa darbu izstāde. Latvijas Valsts prezidents Egils Levits uzrunāja klātesošos un personīgi sveica konkursa uzvarētājus.

Dāvanā Andželika Percova  saņēma diplomu, grāmatas, pildspalvu un 40 eiro naudas balvu. Bija iespēja apskatīt Valsts prezidenta pilis krāšņo interjeru, kā arī Valsts prezidentu lielformāta portretu galeriju.

Apsveicam Andželiku!!!

Paldies skolas direktorei Vinerai Dimperei par atbalstu un iespēju apmeklēt šo pasākumu!

Vizuālās māksla skolotāja Antoņina Vasiļjeva