Fonds "Sibīrijas bērni" organizēja zīmējumu konkursu, kura mērķis bija neļaut aizmirst Latvijas vēsturē svarīgus un traģiskus notikumus, kā arī pievērst sabiedrības uzmanību Latvijas vēsturei, 1941. gada 14. jūnija un 1949. gada 25. marta vardarbīgajām un nelikumīgajām piespiedus izsūtīšanām uz Sibīriju, bērnos un jauniešos veicināt un uzturēt interesi par Latvijas un tās tautu vēsturi komunistiskā padomju režīma okupācijas laikā, pievērst uzmanību Latvijas iedzīvotāju likteņiem Sibīrijas izsūtījumā un mudināt interesēties arī par šobrīd Sibīrijā dzīvojošo bijušo Latvijas iedzīvotāju un latviešu likteņiem, ļaut bērniem iedziļināties vēstures likumsakarībās un mudināt būt aktīvai sabiedrības daļai. Konkurss deva iespēju attīstīt un novērtēt audzēkņu prasmes.

Maltas vidusskolas skolēni bija aktīvi šī konkursa dalībnieki - 16 vizuālās mākslas darbi ceļoja uz Rīgu.

Pēc konkursa žūrijas vērtējuma Maltas vidusskolas 9.a klases skolniece Andželika Percova ieguva 3. vietu. Apsveicam!!!

Vizuālās mākslas skolotāja Antoņina Vasiļjeva.