Ziemassvētki ir īpašu noskaņu laiks - netverams, gaidīšanas pilns, mīļš, saviļņojošs un ... kluss. Laiks, kad pieaugušo un bērnu sirdīs ienāk svētku sajūta.

Adventes pirmajās nedēļās vizuālās mākslas fakultatīvos sākās gatavošanās svētkiem. Skolēni kā aktīvie “darba rūķi” iesaistījās savu klases telpu izrotāšanā, iejutās ziemas noskaņās - zīmēja uz papīra un plastilīnā rotaļīgas sniegpārsliņas, darināja lielus un mazus eglītes rotājumus (1.b klases skolēni, skolotājas Ludmila Maslobojeva, Vita Kāpostiņa - Tuče).

2.b klases skolēni no papīra izgrieza baltas un mežģīņainas sniegpārsliņas, izrotāja svētku egli ar guaša krāsām, jauca un mīcīja sāls mīklu, veidoja eglītes rotājumus, no aplikāciju papīra darināja nākamā gada simbolu - vērsi (skolotājas Žanna Rudzīte, Antoņina Vasiļjeva, Vita Kāpostiņa -Tuče).

Skolas bibliotēkā ar Ziemassvētku tradīcijām iepazinās un mīklas minēja, Adventes vainagu veidoja, priecīgus Ziemassvētku apsveikumus vecākiem darināja, ziemas un svētku noskaņu savos gleznojumos radīja 3. b klases skolēni (skolotājas Nadežda Tarakanova, Valentīna Ružāne un Antoņina Vasiļjeva).

4.b klases skolēni gleznoja piparkūku mājiņas un rotāja tās ar “vissaldāko” glazūru, kā arī savās gleznās pievērsās ziemas un Ziemassvētku tēmai (skolotājas Vita Kāpostiņa –Tuče, Antoņina Vasiļjeva).

 “Čaklo rūķu” jautrās čalas un darbošanās prieks virmo visapkārt, jo visi ļoti, ļoti gaida svētku brīnumu ...

Svētītus un mīlestības pilnus Ziemassvētkus!

Gaišām un radošām domām, labiem darbiem bagātu 2021. gadu!

Maltas vidusskolas vizuālās mākslas skolotāja: Vita Kāpostiņa - Tuče