Latvijas Republikas Satversmei veltīta skolēnu zīmējumu konkursa “Mana atbildība nākamo paaudžu priekšā” dalībnieki ir vispārējās un speciālās izglītības iestāžu 6. klašu skolēni.

Konkursa mērķis:

• Sekmēt skolēnu lojalitāti Latvijas Republikai (turpmāk − Latvija) un uzticību Latvijas Republikas Satversmei.
  • Stiprināt skolēnu valstisko apziņu un rosināt skolēnu līdzdalību valsts norisēs.

Maltas vidusskolas konkursa dalībnieki: Potapovs Rolands 6.a klase, Belaja Amanda 6.a klase, Gudrika Evija 6.a klase, Tarasovs Gļebs 6.a klase, Mironova Marija 6.a klase, Barovska Agate 6.a klase, Zujs Armands 6.a klase, Ņikitina Taisija 6.b klase, Mironovs Daniels 5.b klase, Filatovs Maksims 6.b klase, Birkenšteine Rūta 6.a klase.

mana atbildiba 1mana atbildiba 2mana atbildiba 3mana atbildiba 4mana atbildiba 5mana atbildiba 6mana atbildiba 7mana atbildiba 8mana atbildiba 9mana atbildiba 10mana atbildiba 11