ORGANIZATORS:

Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola.

KONKURSA MĒRĶIS:

Rosināt dalībniekus radoši izpausties un attīstīt sevi caur vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izteiksmes līdzekļiem.

KONKURSA UZDEVUMI:

• Attīstīt radošo domu un ļaut tai materializēties vizuālajos mākslas darbos klausoties latviešu tautas mūzikas skaņdarbus etno un folk ritmos.
  • Iesaistīt bērnus un jauniešus latvisko tradīciju iepazīšanā caur skaņdarbiem, ļaut apzināt savas nacionālās kultūras un tradīciju bagātības.
  • Veicināt piederību Latvijas, Eiropas un pasaules kultūrtelpai.
  • Radīt pieredzes apmaiņas iespējas bērniem, pedagogiem un māksliniekiem, iegūt jaunus draugus un idejas.

Maltas vidusskolas dalībnieki:

Borisova Daniela 8.b klase, Valtere Viktorija 8.b klase. Razumejeva Jūlija 7.a klase, Bebriša Marija 7.a klase, Koroļonoka Marta 7.a klase, Filatovs Maksims 6.b klase, Oļševska Elīna 6.b klase, Tkačenko Nikola 5.a klase, Bergere Alise 5.b klase, Sorokina Svetlana 5.b klase, Kuprijanova Anastasija 5.b klase, Bogdanovs Adrians 4. b klase, Aliks Makarijs 2.b klase, Semjonovs Aliks 2.b klase, Marjanova Valērija 2.b klase, Razumejeva Sofija 2.b klase, Tumaševičs Ratmirs 1.b klase, Marija Zimova 1.b klase, Viktorija Bondarenko 1.b klase, Soņa Kozlovska 1.b klase, Romans Miroļubovs 1.b klase, Polina Vaičule 1.b klase, Makarijs Aliks 2.b klase, Aliks Semjonovs 2.b klase.

Skolotājas Antoņina Vasiļjeva un Vita Kāpostiņa-Tuče